KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5035080
nr 503 5080
osignerad, tidigt 1900-tal, vinterlandskap med röd stuga, 82x117
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 januari 2008
kl 16:37:06
800 kr
800 kr
1.000 kr
950 kr
1.200 kr
1.200 kr